Kurumsal

Aydınlatma , tüm dünyadaki gelişmesine paralel olarak, son on yılda Türkiye'de de önemli gelişmeler kaydeden bir sektördür ve bu değişim hızla gelişen teknoloji ile birlikte devam etmektedir. Işık tavandan sallanan bir ampul, ya da güzel görünümlü bir nesnenin içine hapis olmaktan kurtulup, kendi adına iş görmeye başlamış, mekanın dördüncü boyutu, mimari tasarımın "olmazsa olmaz" öğesi haline gelmiştir. 

Step Aydınlatma 2004'den beri mimar, elektrik mühendisi ve nihai kullanıcılara ışık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmet aydınlatmanın projelendirilmesi ile başlar, ürün seçimi, proje gerçekleşmesinin denetimi ve daha sonra aydınlatma ürünlerinin bakımı olarak devam eder. Step, estetik başarının çok önemli olduğu projelerde daha da öne çıkmaktadır. 

Step'in aydınlatma ürünlerinin alanı, sergilenen küçük bir mücevherin aydınlatılmasından, büyük bir sergi alanı olan bir mağazanın aydınlatılmasına, tüm bir konutun arzulanan estetik kavram vurgulanarak aydınlatılması, ofis, bina dış cephesi ve oldukça sübjektif bir aydınlatma olan ve demo ile isteğe uygunluğu gerçekleştirilen çeşitli iç ve dış mekan aydınlatmalarını kapsamaktadır. 

İşte böylesine geniş bir ürün ve hizmet yelpazesini Step; bir çok ülkede Türkiye temsilcisi olarak gerçekleştirmektedir. 5000'den fazla ürün çeşidine sahip olan şirketimizin show-room'unda bu yelpazenin çarpıcı örnekleri sergilenmektedir. 


30 kişilik kadrosu ve 11 yıllık deneyimi ile Step Aydınlatma ithal ürünlerinin yanı sıra mimar-elektrik mühendisi-kullanıcı üçgeninin istekleri doğrultusunda teknik,estetik ve ekonominin birleştikleri en uygun noktada özel üretim de yapmaktadır.

 
Step Aydınlatma Ticaret A.Ş Resmi Web Sitesi    Web Tasarım: Murat Barışçıl © 2014